Błonnik Oczyszczający 1000 g

Błonnik oczyszczający to doskonała mieszanka, która oczyszcza jelita z niestrawionych resztek pokarmu, które utrudniają pracę układu pokarmowego. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Błonnik oczyszczający (błonnik witalny) to produkt łączący najwyższej jakości łuski babki jajowatej i nasiona babki Płesznik. Mieszanka tych składników jest doskonałym sposobem oczyszczania jelit, w których może kumulować się nawet kilka kilogramów niestrawionych resztek pokarmu, które utrudniają pracę układu pokarmowego. Właściwe oczyszczenie jelit ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie.

Babka Płesznik jest jednoroczną rośliną uprawianą w wielu zakątkach świata, cenioną za wysoką zawartość błonnika. Podstawowym składnikiem nasion Babki Płesznik są substancje śluzowe, które w kontakcie z wodą pęcznieją w żołądku, zapewniając uczucie sytości i zmniejszając łaknienie.

Łuska babki jajowatej to również bogate źródło śluzowatego błonnika pokarmowego, który wspomaga metabolizm oraz pracę jelit. Zmiękcza treści jelitowe, zwiększając ich objętość i ułatwiając wypróżnianie.

Błonnik działa oczyszczająco, usuwa szkodliwe substancje, wspomaga trawienie, ale również odchudzanie. Dzięki temu czujemy się zdrowsi, lżejsi, bardziej energiczni i pełni życia.

Błonnik jest częścią rośliny nie trawioną przez człowieka. Dzięki temu przechodzi przez układ pokarmowy wchłaniając wodę przez co zwiększa masę kałową a także powoduje, że z organizmu są usuwane zbędne produkty przemiany materii.

CECHY PRODUKTU

Masa netto           1000 g
Kraj pochodzenia  Polska
Postać                  Ziarno + Łuska


Składniki:

Błonnik ze skórek Psyllia (Babka Płesznik) 80 % ; łuski nasienne babki jajowatej 20 %


Stosowanie:

Zaleca się spożywać 12 gramów dziennie błonnika oczyszczającego tj.: 2 łyżeczki dwa razy dziennie. Jedną porcję błonnika oczyszczającego (2 łyżeczki) wsypać do szklanki i zalać letnią wodą (nie używać gorącej wody) - wymieszać. Odczekać ok. 5-7 minut - nasiona spęcznieją i pokryją się śluzem. Ponownie wymieszać i wypić.

Po każdym spożyciu Błonnika Oczyszczającego dla lepszego efektu powinno się jeszcze wypić szklankę wody

Stosować 2 razy dziennie 15-30 minut przed posiłkiem.

Uwagi:

W czasie kiedy będzie stosowany suplement diety zaleca się spożywanie co najmniej 1,5 litra wody dziennie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Błonnik Oczyszczający 1000 g

Błonnik Oczyszczający 1000 g

Błonnik oczyszczający to doskonała mieszanka, która oczyszcza jelita z niestrawionych resztek pokarmu, które utrudniają pracę układu pokarmowego.