Jonizator wody AQUATOR SILVER

AQUATOR SILVER

Jonizator wody AQUATOR SILVER to profesjonalne urządzenie do domowej produkcji alkalicznej wody zjonizowanej z elektrodą srebrną

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Jonizator wody AQUATOR SILVER to urządzenie, którym w sposób łatwy i szybki można wyprodukować wodę zjonizowaną alkaliczną i kwasową. Urządzenie na dodatkową funkcję – wytwarza wodę srebrną.

Urządzenie posiada wyświetlacz LCD z informacjami w języku polskim na którym ustawia się żądane pH wody. Wystarczy wybrać potrzebne pH wody i wcisnąć przycisk START. Po zakończeniu czasu jonizowania urządzenie daje sygnał dźwiękowy o gotowości wody do użycia.

Jonizatorem AQUATOR SILVER wytworzymy:

- 2,7 l zjonizowanej wody alkalicznej,
- 0,3 l zjonizowanej wody kwasowej,
- 3 l wody srebrnej.

Domowy jonizator wody AQUATOR SILVER to urządzenie kompaktowe, bezpieczne, ekonomiczne i niezawodne.

Bardzo wygodne urządzenie dla oszczędzających czas. Wystarczy nalać wody i ustawić czas. Już po kilku minutach będziecie Państwo mieli prawdziwe źródło zdrowia w swoim domu.


Dane techniczne:

Pojemność naczynia – 3 litry
Napięcie zasilania – 110 – 230V~
Częstotliwość prądu – 50 – 60Hz
Bezpieczniki VP A – 5
Średni czas elektrolizy przy wytwarzaniu:
wody zjonizowanej – 5 minut
wody srebrnej – 2 sekundy
Masa elektrody srebrnej (próba 999,9) – 9,7+/-0,1
Zużycie energii przy wytwarzaniu:
wody zjonizowanej – 110 – 230W
wody srebrnej – 6W
Masa urządzenia nie przekracza – 1,2 KG


Warunki użytkowania:

temperatura powietrza – od 5 do 40 st. C
wilgotność względna – do 80% przy 25 st. C
temperatura wody – od 10 do 25 st. C
stopień ochrony przed wodą – IP54

W zestawie tego jonizatora znajdują się:

urządzenie aQuator Silver,
2 wyjmowane naczynia,
zestaw 20 półprzepuszczalnych membran,
instrukcja obsługi i opis techniczny
okrągła elektroda srebrna,
informacje na temat rekomendacji użytkowania wód: alkalicznej, kwaśnej i „srebrnej”
podstawka pod elektrody,
opakowanie wraz folią zabezpieczającą
DARMOWA KSIĄŻKA – „WODA ZJONIZOWANA – ŻYCIE BEZ CHORÓB”

Szybka i wygodna produkcja zdrowia

Jonizator ma pojemność 3 litrów i za pomocą specjalnej konstrukcji elektrod możliwe jest produkowanie alkalicznej wody zjonizowanej o różnych parametrach pH w zakresie od 8 do 11,4. Natomiast woda kwasowa produkowana jest w zakresie pH 5,5 – 2,5. Srebro koloidalne otrzymane w tym jonizatorze może mieć stężenie w zakresie od 0,001 do 35 mg/litr. A wszystko w stosunkowo krótkim czasie, bo zaledwie w kilka minut od nalania wody kranowej do jonizatora, otrzymuje się 2,5 litra alkalicznej wody zjonizowanej oraz 0,5 litra kwasowej wody zjonizowanej. Takie ilości w zupełności zaspokoją potrzeby całej rodziny!

Precyzja wykonania

Elektrody zbudowane są ze szlachetnych stali. Anoda zrobiona jest z tytanu i pokryta jest mieszankami tlenków niezwykle rzadkich metali obojętnych – rutenu i irydu. Natomiast katoda jest wykonana ze stopu wolframu i molibdenu (stopu stali, z których wykonuje się narzędzia chirurgiczne). Dodatkowo pokryta jest jeszcze tzw. szklistym węglem. Przyjemną zaletą jest fakt, że urządzenie posiada nowoczesną konstrukcję, dzięki czemu doskonale komponuje się w aranżację kuchenną. Wykonanie z solidnych, ale lekkich materiałów sprawia, że jonizator z łatwością przeniesiesz w dowolne miejsce.

„Czysta” oszczędność!

Jonizator posiada dwa naczynia, które bez trudu można wyjąć i umyć. Warto zaznaczyć, że pomiędzy nimi znajduje się półprzepuszczalna membrana, która zapobiega mieszaniu się ze sobą wody alkalicznej i kwasowej. Średni czas pracy jednej membrany (przy założeniu, że wykonujemy około 3 cyklów jonizacji na dzień) wynosi aż 1-2 miesięcy. Oczywiście wahanie w podanym terminie zależy od stopnia „twardości” wody. Jedno, nieduże urządzenie daje całej rodzinie aż trzy korzyści: doskonałej jakości woda zasadowa – idealna do codziennego spożycia, woda kwaśna – najlepsza do użytku zewnętrznego oraz naturalny antybiotyk, jakim jest srebro koloidalne.

Srebro koloidalne – w zgodzie z naturą

Jonizator posiada dodatkową, bardzo przydatną funkcję, jaką jest możliwość wyprodukowania srebra koloidalnego na drodze elektrolizy. Wystarczy napełnić jonizator wodą destylowaną w ilości 3 litrów (wodę taką można zakupić w aptece), potem wpiąć dołączoną elektrodę srebrną i wybrać czas pracy urządzenia. Odpowiednio wybrany czas pracy będzie skutkował różnym stężeniem srebra koloidalnego, wyrażonym w miligramach na litr. Ten model wytwarza srebro o stężeniu w przedziale 0,001 – 35 mg/l a to oznacza, że uzyskana zawiesina koloidalna składa się z najmniejszych cząstek, na jakie możemy rozłożyć materię bez utracenia jej niezwykle indywidualnych cech.

Naturalny antybiotyk dla Ciebie

Srebro w takiej postaci zachowuje się jak antybiotyk, tzn. w bardzo krótkim czasie niszczy wszelkie drobnoustroje jednokomórkowe, takie jak: grzyby, wirusy i bakterie. Niszczące działanie srebra koloidalnego polega na tym, iż cząsteczki srebra wnikają do drobnoustrojów i dezaktywują ich enzym służący do pozyskiwania tlenu. Jest bardzo istotne, że srebro koloidalne działa selektywnie, tzn. nie niszczy organizmów pożytecznych dla naszego ciała. Co jest wręcz niewiarygodne – nie odkryto jeszcze drobnoustroju, którego srebro koloidalne nie uśmierciłoby w czasie około 10 minut i to przy stężeniu już około 5 ml/litr. W odróżnieniu od tak zwanych syntetycznych antybiotyków (przy których bardzo często drobnoustroje chorobotwórcze uodparniają się na ich działanie) srebro koloidalne jako antybiotyk naturalny jest w 100% skuteczne. Przy użyciu tego jonizatora, każdy może sam wyprodukować ów cenny i niezwykle skuteczny, a przy tym naturalny lek.

Alkaliczna woda zjonizowana jest zalecana w następujących przypadkach chorobowych:

dna moczanowa
cukrzyca
wysoki poziom cholesterolu i trójglicerydów
nadciśnienie tętnicze
nowotwory
osteoporoza
kamica nerkowa
miażdżyca
nadwaga
choroby oczu i skóry
wrzody żołądka
zgaga i wzdęcia

Dodatkowe informacje:

Gwarancja: 2 lata
Producent: Firma Burbuliukas Litwa
Stan: fabrycznie nowy

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Jonizator wody AQUATOR SILVER

Jonizator wody AQUATOR SILVER

Jonizator wody AQUATOR SILVER to profesjonalne urządzenie do domowej produkcji alkalicznej wody zjonizowanej z elektrodą srebrną